שיווק מתקדם ופרסום באינטרנט

הצתרפו אלינו גם בעמוד הפייסבוק שלנו

  

קידום אתרים ופרסום באינטרנט

שיווק באינטרנט הוא תחום שהתקדם מאד בשנים האחרונות והפך מורכב לאין שיעור. זה כבר לא רק עולם של באנרים, פופ-אפים ותפוצת מיילים. יותר ויותר בתי עסק, חברות ומותגים מבינים את התהליך ומזדרזים להצטרף למהפך.
כיום, על מנת שהשיווק באינטרנט יהיה אפקטיבי ויביא לתוצאות הרצויות, יש להשתמש בכמה משיטות השיווק המתקדמות והמקצועיות ביותר, המשלבות בין קידום במונעי חיפוש, פרסום ממוקד, הפניות לאתר האורגני, חדשנות, עדכנות, יצירתיות, הומור, ושיתוף הלקוח בתכנים ובחוויה.

השירותים שלנו: קידום אתרים אורגני/ממומן | שיווק ברשת החברתית

מבצע מיוחד: קמפיין פרסום בגוגל למשך חודש ראשון במחיר מוזל! מובטח החזר מלא לקמפיין ללא תוצאות חיוביות


קידום אתרים אורגני (SEO) וקידום אתרים ממומן (PPC)

  • קידום אתרים (SEO) - קידום אתרך למיקומים גבוהים בגוגל ובמנועי חיפוש מובילים באמצעות ביטויי מפתח רלוונטים וטכנולוגיה מתאימה במטרה להגביר את ה"טראפיק" (כמות המבקרים) באתר.
  • פרסום במנועי חיפוש (PPC) - בנייה והפעלת קמפיינים אפקטיביים במודל של Pay Per Click בפייסבוק, גוגל אדוורדס ומנועי חיפוש אחרים. הקמפיינים נבנים על בסיס מחקר מלים מקיף כולל בחינת פעילות המתחרים והגולשים. נ.א.מ מפעילה ומתחזקת את הקמפיין תוך מדידה ושיפור מתמיד של העלות לקליק, העלות לפעולה ויחס ההמרה.

שיווק חברתי                       

קיומן של הרשתות החברתיות מאפשר לך לתקשר באופן ישיר עם הלקוחות שלך, לספק להם מענה מיידי ובלתי אמצעי ולייצר אינטראקציה חיובית המעניקה להם ערך מוסף. אנו נבנה עבורך תכנית השיווק באינטרנט, מפורטת ומדויקת, שתקיף את כל אפיקי המדיה החברתית, תיצור מעורבות של הלקוח ותתרום אותו לקידום המותג.

  • יצירת עמודים עסקיים המהווים פנייה ישירה ללקוחותיך והגדלת החשיפה שלך במדיה החברתית.
  • פרסום בפלטפורמות החברתיות השונות.
  • פרסום בלוגים ופוסטים בפורומים רלוונטיים.
  • פעילויות קד"מ ומרקטינג ברשת ליצירת מוערבות.